Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Másnak is megromlik a túró a...

Másnak is megromlik a túró a szavatosság előtt egy héttel?

Figyelt kérdés
A Pennyben szoktam venni, és a szavatossági idejéhez képest már előtte egy héttel büdös és csípős. Pedig olyan hűtőnk van, ami digitálisan jelzi hány fok van benne és az alapján 5 fokon tárolom. Most csak nálunk történik ez vagy másnál is? Bosszant a dolog, mert fél kiló túró 400 Ft és állandóan így járok, hogy mire szeretnék belőle sütni, már rossz.
2014. jan. 22. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne Pennyben vedd, nekem a lidls túró sosem romlik meg, pedig néha le is fagyasztom és kiengedés után még másnap ha eszünk pl túrós tésztát sincs baja.
2014. jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is vagy Lidl-s túrót veszek, vagy Oké-t, azokkak még nem jártam így.
2014. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A penny termekeit nem ismerem,nem jarok oda soha,igy azzal nincs tapasztalatom. De turot sehol nem vasarolok elore,csak aznap amikor fel is hasznalom. Bakonyi 250gos dobozos kiszerelesben veszek,ha kell tobbet is egyszerre,nem volt vele idaig semmi baj.
2014. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon előre nem érdemes megvenni.


Mondjuk én azt tapasztaltam, hogy a laktózmentes tejtermékek, így a túró is, sokkal később romlik meg, bőven a a szavatossági idő lejárta után. Bár nem vagyok laktózérzékeny, de jobban preferálom ezek a termékeket, mivel könyebben megemészti a szervezet és több ideig eltartható, mint a hagyományos tejtermékek. Ez szerintem leginkább nyáron nagyon jó.

2014. jan. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!