Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Valaki tud egy jó kakaó...

Túroslecsó kérdése:

Valaki tud egy jó kakaó receptet? Már únom a kakaó és tejet valami extra?

Figyelt kérdés
Már únom a kakaó és tejet valami extra?

2014. jan. 29. 19:35
 1/9 titán1234 válasza:
100%
huu régen csináltam tej, kakaópor, cappuchinopor zabpehely golyók tejszínhab és azt hiszem ennyi finom volt ja raktam bele kicsi kávét is de szerintem elrontotta :))
2014. jan. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tegyél bele vaniliáscukrot
2014. jan. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Tegyél bele egy kis rumaromát. :) Ha már ihatsz alkoholt és nem reggelről iszod, vagy munka/iskola előtt, akkor akár rendes rumot is használhatsz, de nem kell sok belőle!
2014. jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kakaó nálam a kakaó+ tejet jelenti, de hogy ne legyen unalmas a gyerekeknek, néha csinálok vaníliás tejet, karamellás tejet, mézes tejet. Persze nem gyakran mert ez rengeteg cukor :) De imádják. Ja meg csokis tejet is szoktam, amikor olvasztott csokit keverek el a tejjel.
2014. jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is rumaromára gondoltam, icipici fahéjjal.
2014. jan. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A kakao az nalam natur kakaopor+barna cukor+tej. De keszitheted tejszinnel is, tehetsz ra tejszinhabot, izesitheted tejhabbal, reszelt csokireszelekkel. En fahejjat nem ajanlok a kakaohoz, nekem nem izlett egyutt.

Esetleg csinalj forro csokit: fehercsoki+tej+vanilias cukor+tejszinhab a tetejere, ha szereted. Erre mar jo a fahej.:)

2014. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy csomag vaníliáscukor + tej
2014. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a Válaszokat!!!
2014. jan. 30. 18:29
 9/9 A kérdező kommentje:
vanilliás cikor+kakaopor magába?
2014. febr. 2. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!