Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az energiaital a taurin...

Az energiaital a taurin hozzávaló nélkül ér még egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés

Csodálatos kormányunk erre is kivetett hálóját, és megadóztatta a taurint, ezért nem tesznek már energiaitalokba..

Úgy tudom hogy a koffein mellett a taurinnak is elég sok szerepe van az élénkítő hatásban.

Van még így bármi értelme energiaitalt inni, ha tanulni akarok?

(olyanok válaszára nem vagyok kíváncsi, akik amúgy is teljesen az energiaital ellen vannak, és ide is leírnák ugyanezt)


2014. febr. 4. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyit ér mint a kóla vagy a kávé, persze mennyiségtől függően. Van akinél hatásos, van akinél nem. Én a gyártókat nem értem igazából, miért nem vállalták hogy esetleg kétfélét is piacra dobnak egyet olcsóbban taurin nélkül, egyet meg drágábban, nyilvánvalóan lenne aki megvenné a drágábbat.
2014. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Taurin helyett beletették az inozitolt (legalábbis a Hellről tudom, hogy ezt tette, de sok más gártó is). Nem tudom, mi a különbség a kettő között, arra emlékszem, hogy amikor életemben először, 12 évesen ittam energiaitalt (Hell Classic), akkor még taurin volt benne. Miután megittam, jót aludtam xd.
2014. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: még annyit, hogy energiaital helyett 1 vagy 2 erős fekete kávé többet ér.
2014. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!