Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Teából melyik fajta az, ami a...

Teából melyik fajta az, ami a leginkább tele van koffeinnel, de legalábbis felpörget?

Figyelt kérdés
Az olcsó energiaital szart sem ér (többszáz forintot meg nem fogok kiadni ilyenért), kávézni nem akarok, rühellem az ízét. A tea az - legalábbis számomra - ami egy kicsit később hat, de sokkal tovább húzom vele. Viszont nem ismerem annyira a fajtáit. Fekete teával nyomulok most, de gondoltam megkérdezem, hátha van némi erősebb fajta is. Munka mellett késő esti/éjszakai tanuláshoz márpedig kéne valami... :-(
2009. dec. 6. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
A fekete a legerősebb ilyen szempontból.
2009. dec. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
minden teának van némi élénkítő hatása, de valóban a fekete tea a legjobb, de ha sokat iszol belőle, nem biztos, hogy jót tesz a gyomrodnak! Ugyan olyan jó, ha vörös teát vezsel, és jól kiáztatod, ugyanazt a hatást éred el, mint a fekete teával, csak kíméletesebb a gyomornak
2009. dec. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
maté tea is jó állítólag, én most keresem vizsgaidőszakra, kipróbálom.
2009. dec. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is ugy tudom hogy a fekete tea a legerösebb.
2009. dec. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én meg úgy tudom, hogy a zöld tea a legerősebb :)
2009. dec. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Állítólag a börtönben a rabok isszák úgy a fekete teát, hogy egy csészébe 8-10 filtert is beleraknak, dobinak hívják, és ez tuti hogy feldob.. Más kérdés, hogy ez mennyire egészséges...
2009. dec. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Vazze, az nem lehet gyenge... :O Na majd egyszer kipróbálom, aztán a magamra kötök két telefont, hogy fel tudom-e tölteni :D
2009. dec. 12. 05:09
 8/9 anonim válasza:
Az olcsó energiaital ugyanazt tudja mint a drága.
2010. márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mi? :) Segíts megértenem a válaszod :|
2010. márc. 31. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!