Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Napi egy kávé az sok vagy kevés?

Napi egy kávé az sok vagy kevés?

Figyelt kérdés
Általában ennyit fogyasztok, de valamikor elfelejtem.
2014. febr. 4. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kevés?? Igen, az kevés, legalább 4 kv ajánlott/nap! :D
2014. febr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kérdés ez már?! Pff...

Mindenki annyit iszik, amennyit jónak érez...

2014. febr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
De mi az hogy keves? Ez kb olyan mintha azt kerdezne hogy napi 2 szal cigi az nem keves-e! A kv egyaltalan nem letszukseglet, nincs olyan hogy keves!
2014. febr. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Egyszer totál kikészültem napi egy kávétól. Egészet ittam, és felet szoktam, annyira rosszul lettem tőle, hogy csak na. nekem borzasztó sok egyszerre egy kávé. Két részletben meg minek innám, csak reggel "van szükségem rá".

Bajod nem lesz tőle, ha felébreszt, akkor pont elég.

2014. febr. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most volt a minap egy dok filmben, srác 18 kávét ivott egy nap. Gondolom tejesen és nem erőset, de akkor is.

Én átlag 2-3 tejes kávét megiszok egy nap. Nekem ennyi kell.

De hogy kevés olyan nincs. Van anek egyáltalán nem kell kávé van aki energia ital iszik helyette. Mindenki döntse el magának mi a jó.

2014. febr. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: függ attól, hogy milyen erős, de kevés semmiképpen nem lehet. ha annyihoz vagy szokva, akkor annyi a normális neked, ha valaki nem kávézik, akkor az egy is sok.

Amúgy ha más emberekhez képest kérdezted, akkor átlagosnak mondanám: sokan nyomulnak napi egy kávéval.

2014. febr. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Pont eggyel több, mint amire szükséged van.
2014. febr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek. Azt elfelejtettem megemlíteni, hogy egy evőkanálról van szó.
2014. febr. 5. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!