Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Fémdobozos Twinings Earl Grey...

Fémdobozos Twinings Earl Grey teát hogyan készítsem el?

Figyelt kérdés

Tegnap vásároltam egy fémdobozos Twinings Earl Grey-t , és hozzá üres teafiltereket.

Sajnos sehol nem látom, hogy fel lenne tüntetve, hogy mekkora adagot mennyi vízbe tegyek.

Tehát mondjuk egy 1.5 literes kancsóba mennyi teát szedjek?


Gondolom azért oda kell figyelni, mégis fekete teáról van szó, ezért nem szeretném túlzásba vinni és örülnék, ha hasznos segítséget kapnék, mert így nem kellene napokon át kísérleteznem :)


Egyáltalán jó elképzelés az általam kívánt filteres használat, vagy más/jobb módja is van ennek?

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mekkora lesz a különbség a fémdobozos, és az eredeti filteres Twinings Earl Grey között :)


2014. febr. 10. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Az angol recept ugye úgy szól, hogy az előmelegített kannába annyiszor 1 teáskanál teát kell tenni, ahány csészére valót akarunk, plusz l teáskanállal a kannának.
2014. febr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, köszi!

Hát megmondom őszintén nagy különbségre számítottam, legalább is mások elmondása alapján, akik szerint a filteres "teagyári szemét".

A filteres és e között semmi különbséget nem veszek észre azon kívül, hogy drágább, és macerás elkészíteni :(

2014. febr. 10. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!