Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Debrecenben hol szoktatok...

Debrecenben hol szoktatok vásárolni, ha csak hétköznap elfogyott valami, és csak pár dolgot szeretnétek venni? És a nagybevásárlást hol intézitek?

Figyelt kérdés
Én eddig a kis Sparban vásároltam, ha pár dolog kellett, de mindenki azt mondja, hogy az drága. Igazából most költöztem Debrecenbe, és nem vagyok még tisztában itt jóformán semmivel, ezért kérdezlek titeket. Most találtam a közelben 1 Coopot, oda járogatok. Ti hová? Vagy az ettől is kisebb boltokat választjátok?
2014. febr. 12. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hétköznap elfogy valami akkor általában a Coopba vagy a Reálba szaladok le,egyébként a nagy bevásárlást érdemes az Auchanban intézni,mert szerintem az a legolcsóbb,legalább is a Spartól mindenképp olcsóbb.
2014. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nah igen mondjuk ott is vásároltunk 1x, de nincs még autónk, így necces az :S
2014. febr. 12. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:
szinen auchan
2014. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Penny, Aldi, Lidl, Tesco olcsóbb.
2014. febr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!