Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti mit esztek reggeli-ebéd-vac...

Ti mit esztek reggeli-ebéd-vacsorára? Szoktatok tízóraizni vagy uzsonnázni? Vagy ahhoz öregek a tinik?

Figyelt kérdés

2014. febr. 17. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcsöt szoktam enni tízóraira és uzsonnára. Reggeli és vacsi szendvicsféle, ebéd melegétel.
2014. febr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Reggeli szendvics

Tízórai: joghurt vagy sajt vagy korpás keksz vagy zabkeksz

Ebéd: Meleg

Uzsonna: gyümölcs

Vacsora: valami egyszerű hideg étel: pl. körözött, sonka, de általában kenyér nélkül

Utóvacsora: tej vagy turmix, ritkán gyümölcs

2014. febr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez úgy hangzott mintha "fogyókúrás" lenne.... Csupán egy sima étrendre voltam kíváncsi, de lehet, hogy én komplikálom túl és ez másnak ez nem igen diétás...
2014. febr. 17. 14:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok és én nem diétázom. Egyszerűen így érzem jól magam:)


Szerintem amúgy fontos a tízórai, uzsonna. Olyat egyél ami jól esik. Én azt vallom, hogy inkább többször keveset. Mondjuk az is igaz, hogy három évesek a lányaim és nagyon figyelek, hogy ők sokoldalúan étkezzenek. Igaz már ovisok, de ha otthon vannak és enni adok nekik, természetes, hogy én is leülök velük.

2014. febr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Reggeli: tejeskávé

10órai: gyümölcs/kefír/joghurt

Ebéd: főttkaja anyu vagy kifőzde módra

Vacsora: szendvics, hideg ételek, saláta

2014. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Reggeli müzli ha ráérek, pirítós felvágottal ha sietek (2 perc alatt ezt bekapom, a müzlivel elvagyok, mert az a rendes müzli nem a cukros vackok)


Tízórai, ha délelőtt is vannak óráim akkor szendvics, ha itthon vagyok akkor joghurt, keksz vagy elfelejtődik.


Ebéd, hangulat kérdése, legtöbbször meleg kaja de van amikor szendvics vagy valami gyümölcs.


Uzsonna, csak ha estig van órám, akkor szintén a reggel/délben csomagolt szendvics, esetleg zabkeksz.


Vacsora, van amikor nem vagyok éhes, akkor kimarad, de általában a másnapi ebédet főzöm meg ilyenkor így frissiben megkóstolom ehető lett-e.. :D De van amikor csak pirítós vagy joghurt ha nem kívánok semmi nehezet.


(és nem fogyókúrázok, csak diétázok. Ha annyit és mindig olyat ennék amit megkívánok 1 hónapon belül gurulnék)

2014. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

két variáció van:

1- egyetemes napok:

reggeli: 4 db zabfalat

tízórai: 2 db zabfalat

ebéd: saláta + csirke/hal

uzsonna: tea

vacsi: saláta + csirke/hal


2. otthon vagyok:

reggeli: joghurt

tízórai: kávéééééé

ebéd: vmi meleg

uzsonna: kávéééé

vacsi: leves v vmi könnyű

2014. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!