Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Darált hús le lehet fagyasztani?

Darált hús le lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés
Egyik család tagommal ezen veszekedünk mér jó ideje és arra lennék kíváncsi hogy le lehet-e fagyasztani a darált húst vagy nem? És Mennyi időre szabad ha szabad?

2014. febr. 21. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én évek óta fagyasztom a darált húst. Az időt sose néztem, mindig megettük, akármilyen régóta volt bent.


Nem tudom, melyikőtök melyik oldalon áll, de ha a sima húst lehet fagyasztani, no meg aprítva is lehet fagyasztani, akkor darálva miért ne lehetne fagyasztani?

2014. febr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen. de valahol régen azt olvastam ,hogy max 1évig lehet.
2014. febr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy le lehet. Nálunk mindig van a fagyasztóban. Nem tudom, meddig szabad, mert mi általában hónap elején bevásárolunk húsokból, mindent lefagyasztunk és hónap végére el is szoktak fogyni ezek az adagok. Darálthúst sem tartottunk még a fagyasztóban 1-2 hónapnál tovább.
2014. febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne?

Nálunk is mindig van a fagyasztóban, ma is abból készült spagetti. :)

2014. febr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem is írták.

De aki szerint nem lehet, miért is?

2014. febr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Tesóm mondta hogy nem lehet én meg azt hogy lehet. Köszi szépen a válaszokat! :)
2014. febr. 21. 14:28
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De miért gondolta ezt tesód? Érdekelne :)
2014. febr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra én is kíváncsi vagyok, miért gondolják néhányan, hogy nem lehet?!
2014. febr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de szerintem azért mert a csomagolt darálthúson az áll, hogy 2-4 fokon kell tárolni. Én is lefagyasztom, valamint kenyeret is le szokom fagyasztani.
2022. dec. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!