Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Bölcsességfog műtét után...

Bölcsességfog műtét után lehet palacsintát enni pár nappal?

Figyelt kérdés
Szerdán műtötték ki 4 bölcs.fogamat, azóta eltelt 3 éjszaka. Szerintetek óvatosan lehet palacsintát enni, hiszen az elég lágy?
2014. márc. 8. 14:11
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és a palacsinta tejjel lett készítve.
2014. márc. 8. 14:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, de ha lehet a másik oldalon. (én ennék)
2014. márc. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem nyers tej az, hogy elkezdjen erjedni... egyel nyugodtan (mar ha birsz, azert nem semmi szadista a fogorvosod, hogy egyszerre 4 fogat huz ki), csak utana oblitsd ki a szadat rendesen. a fogak helyen levo lyukat a vered mar feltoltotte.
2014. márc. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem is 4-et mutottek ki egyszerre, tudom milyen :( nekem azt mondtak keruljek minden tejjel keszult dolgot 1 hetig legalabb. Aztan tobb is lett belole, mert folyamatosan begyulladtak, enni sem birtam. Altatas volt?
2014. márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Minden oldalon volt fog....Altatásos műtét és ki se nőttek, tehát ki kellett mélyről operálni. Annyira nem merek enni azért, nehogy fájjon jobban.
2014. márc. 8. 15:47
 6/7 anonim válasza:
Na nekem is pont igy volt, nem latszott semmi, de tolta a fogsorom es azert alakult ki ciszta. A mutet utan 2-3 hettel meg ki kellett huzni az egyik nagy orlomet is, mert annak mar elnyomta a gyokeret es begyulladt. Hasznalj oblogetot mert fogkefevel ugysem tudod mosni ott hatul. Nekem szajzaram lett, masfel honapig tartott a gyogyulas. De legalabb lefogytam :D
2014. márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szamo77db válasza:
Nekem egy elő nem tört, vízszintesen az állkapocscsontomhoz nőtt bölcsességfogat kellett kifűrészelni. A bal oldalon, alul volt. Fel kellett vágni az ínyemet, úgy fértek hozzá. Hét öltéssel varrták össze a műtét végén. Puha ételeket engedélyeztek, viszont a lelkemre kötötték, hogy kerüljem a tejet és a tejes ételekt! Ezt nekem egy szimpla húzás után is mondták, hogy a tej tilos. Nem tudom, hogy a palacsintában lehet-e a tejet valamivel helyettesíteni? Minden esetre vigyázz nagyon a tejjel és a belőle készült ételekkel, legalább 3-4 napig még. Amikor varratszedés lesz, kérdezd meg az orvost, lehet-e most már tejet fogyasztanod?
2014. márc. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!