Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok hamar meghízni...

Hogyan tudok hamar meghízni (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Jövő nyárra szeretném magam kigyúrni.Viszont addig fel kéne szedni először is pár kilót.Valaki tudna ajánlani ehhez szükséges étrendet és hogy hogyan edzek mellette?

2014. márc. 21. 23:38
 1/3 anonim válasza:

Na most akkor mit szeretnél? mert a meghízni és a kigyúrni az két ellentétes fogalom :D Miért akarsz felszedni pár kilót? hogy aztán leadjad vagy az átalakuljon izommá? Nem sok értelmét látom... Az étrendet azt mindenkinek személyre szabottan kell megcsinálni, és az nem kis meló. Legalább 2-3 óra egy normális étrend összeállítás. Magadról semmit nem írtál, hogy hány kiló vagy, milyen magas, MENNYI IDŐS, fiú-e vagy lány. Anyagiakban mennyit tudsz rászánni a kiegészítőkre... és még lehetne mit bőven kérdezni :)


DE hogy tudj mibe kapaszkodni ajánlom neked a www.body.builder.hu weboldalt ahonnan nagyon sok mindent megtudsz nézni/tanulni/olvasni. Minden le van írva az alapoktól, külön cikkekben. Esetleg töltsd le a Sárga kapszula könyvet amibe nagyon sok minden le van írva.


Remélem valamennyit tudtam segíteni, ha esetleg kérdésed van írj privátot.

2014. márc. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Magamról:

17/F 55KG(vékony:D) Ezért kéne felszedni pár kilót amit aztán átalakítok izommá. Pénz nem lényeg írjátok a legjobb cuccokat!:)

Másik kérdés: Tömegnövelőre gondoltam(por amit felhigítunk vízzel és megisszuk). Ez mennyire éri meg?

2014. márc. 22. 01:29
 3/3 anonim válasza:

A zsír az könnyebb mint az izomzat. Egyszerűbb ha már a tömegeléssel kezdesz és akkor nem kell majd annyit, vagy egyáltalán szálkásítanod... már persze ha szeretnél :)


Igazából a tömegnövelők szerintem feleslegesek. Az abban más mint a fehérje, hogy van benne szénhidrát meg ha olyan a termék akkor kreatin ( a legtöbb ilyen). Na most szénhidrátot azt amúgy is tudsz be vinni (rízs, és még sok más lehetőség) Ha esetleg nehezen fejlődő típus vagy akkor érthető, de én maradnék a fehérje izolátum, BCAA, L-Glutamin párosnál, de persze ez kell tömegnövelő mellé is.


Termékek közül én az Optimum Nutrtion-t használom, és elég jó. Ha ragaszkodsz a tömegnövelőhöz akkor kezdésnek:

[link]


ha megfelel a sima fehérje akkor:

[link]


Sajnos az anyagiak miatt én csak BCAA-t tudok magamnak venni a fehérje mellé. Abból legalább a BSN Amino-x-et

[link]


L-glutaminból az MHP Glutamine SR-12

[link]


ÉS akkor még ugye kellenek a vitaminok. Ezekből is vannak pakkok mint pl a Scitec Nutrtionnak a monster pak, vagy a Multi Pro pak.


Amiket belinkeltem neked ezek csak KIEGÉSZÍTŐK. Tehát ehhez kell egy tömegnövelő étrend is amit neked állítanak össze!


Elég sokat lehetne még erről írni, de mint előző hsz-ben írtam neked, jobb ha te magad ki olvasod a body.builder.hu cikkjeit, az alapoktól :)


Amúgy ha kérdésed van, azt majd a sport > testépítés részbe kérdezd meg inkább :D

2014. márc. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!