Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egyre rosszabbul bírom az...

Egyre rosszabbul bírom az alkoholt. Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Tavaly júniusban kezdődött minden. Akkor megittam 8 fél pohár pálinkát. Tehát nem csak feles volt. De aznap este 3-szor is hánytam. Harmadjára már kicsi vér jött. Aztán a következő úgy mond rendes buli szeptemberben volt. Az első itt már feles eléggé kellemetlen volt, a másodiknál hánytam egy kicsit. Decemberben, és szilveszterkor ment a vodka és a hubertus is. Aztán ma már ott tartok, hogy a vodkát is keverve iszom, pálinkának meg a szagától is hányingerem van. Lehet tenni valamit ez ellen?
2014. márc. 29. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Kivan a májad/gyomrod. Egyébként lehetne annyi eszed, hogy ha a szervezeted ennyire tiltakozik a pia ellen, akkor rátérsz a sörre vagy a semmire.
2014. márc. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem "szoktatnod kéne a szervezeted" hozzá, hogy jobban bírja. Minden nap megcsinálod, a végén másnapos sem leszel, mert majd elföldelnek. Akkor aztán ráírhatod a sírra, hogy egy jó pálinka mindent megér.
2014. márc. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
El kellene menni egy általános vérvizsgálatra, különös tekintettel a különböző májenzimekre. Lehet, hogy elindult a májkárosodás és a májzsugor.
2014. márc. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezd szétmenni a májad és a gyomrod. Hány évesen sikerült ezt elérned?
2014. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 doboszoli ***** válasza:

Megérkezett a villanyszámla...

Vedd nagyon komolyan, azonnal fordulj orvoshoz!!!

2014. márc. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!