Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ma milyen finomságokat ettetek?

Ma milyen finomságokat ettetek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 30. 18:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ami emlitesre melto az a fesuskagylo.
2014. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Azta, nagyon finomakat ettetek.

Én reggelire 1db főtt tojást meg később egy almát ettem.

Ebédre 2 sült csirkecomb 2 májjal összesütve párolt zöldségekkel.

Most meg a falat kaparom éhségemben, aludni nem bírok annyira éhes vagyok:(


De a fő, hogy lefogyok egyszer:)

2014. márc. 30. 23:15
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, már tegnapi kérdés, de azért leírom. Tegnap grill csirkemellet és salátát ettem. Illetve egy kis gyümölcslevest, liszt és cukor nélkül. Minden nap ezt eszem. Reggelire Abonett, vacsorára valamilyen smoothie. Csirkemellen kívül szoktam még halat enni, vagy valami más tengeri herkentyűt. Unalmasnak hangzik, de annyira változatosan el lehet őket készíteni, és annyira szeretem ezeket, hogy nem tudok ráunni.
2014. márc. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 doboszoli ***** válasza:

Vasárnap.

Reggeli, hűtőfelderítés eredményeként téliszalámis szendvics,(nagy gyengém), vajjal, retekkel, teával.

Ebédre klasszikus húsleves tarjacsontból, vadas marhatokány zsemlegombóccal,(a hús a múlt heti hagymás rostélyos formázása során keletkezett "hulladék"), Lajcsi szelet.

Vacsora néhány narancs. (na jó az esti film alatt még egyszer beszéltem Lajcsival, de ez titok...)

2014. márc. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem az a megoldás, hogy nem eszel, mert a szervezeted takarékra kapcsol és elkezd raktározni. Egyél napi ötször, de keveset. Azt a 2 csirkecombot ebédre fel lehetett volna osztani úgy, hogy egy csirkecomb ebédre, 6 előtt pedig a 2. Ne éheztesd magad, nem mész vele semmire.
2014. márc. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!