Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit tudnék ezekből az alapanya...

Mit tudnék ezekből az alapanyagokból csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egyedül vagyok itthon és éhes vagyok, és valami különlegesebb ételt szeretnék vacsorázni, szóval gondoltam megkérdezem, hogy mit lehetne ezekből csinálni ami nem olyan szokványos(gondolok itt a tojásrántottára,bundáskenyérre stb). Szóval ezek vannak most perpill itthon: Kenyér, hagyma, krumpli, sonka, vaj, tojás, pirosarany, torma, mustár, tejföl, sajt, macisajt, és egy nagyon kicsi szeletelt kolbász, tej, fűszerek)

Már annyi tojásrántottát ettem meg sültkrumplit a héten, hogy már valami mást szeretnék :) Ha esetleg mondanátok valami kicsit speciálisabbat, azt megköszönném :)


2014. márc. 30. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Melegszendvics.
2014. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Reszelj le par szem krumplit, reszelj egy kis sajtot es keverd ossze oket egy tojassal majd fuszerezd. Melegits serpenyoben olajat es suss a masszabol tallerokat. Reszelt sajttal es/vagy mustarral isteni!;)
2014. márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Rakott krupli,sonkával-kolbásszal.

De gondolom,már vacsiztál.:)

2014. márc. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

* krumpli.

Bocsi, "m" kimaradt.

2014. márc. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen már sikerült egy elég egyedi bundáskenyeret varázsolnom, de a ti ötleteteket is kipróbálom a napokban, jól hangzanak :)
2014. márc. 30. 23:10
 6/6 anonim ***** válasza:

krumplipure, rantott hagyma :) imadom

krumplifozelek, tojasporkolttel

fott tojasbol tojaspastetom kenyerre kenve

kolbaszos rakott krumpli

majonezes krumplisalata kenyerrel

hagymakremleves piritott kenyerkockakkal

sonkas krumplileves

tojasos nokedli

fott krumpli jenaiba karikazva, leontve kolbasszal, fuszerekkel, fokhagymaval izesitet besamelmartassal, reszelt sajt a tetejere, sutoben osszesutve

2014. márc. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!