Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » észrevettétek, hogy a belváros...

észrevettétek, hogy a belvárosban kb.2-3 éve még tonna számra voltak gyrososok, most pedig szinte csak kebabot lehet kapni?

Figyelt kérdés
mondjuk én szeretem mind a kettőt, de a kebabba szerintem kevesebb mindent tesznek.
2009. dec. 18. 17:51
 1/3 anonim válasza:
a kebab meg a gyros ugyanaz....:P
2009. dec. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem ugyan az a kebab török étel és kerek tészába töltik a gyros meg görög és pitába töltik. a pörkölt meg a gulyásleves is majdnem ugyan azokbol az alapanyagokbol áll mégsem ugyan az te kulturálatlan idióta
2009. dec. 24. 15:29
 3/3 anonim ***** válasza:

"Kedves" kérdezö: eléggé arrogáns vagy, de azért jobb, ha tudod, hogy a kebab meg a gyros ugyanaz az étel, csak az egyik törökül, a másik görögül van mondva.

Mindkettöt függöleges forgó nyárson sütik, és kerek pita-szerü lapos kenyérbe töltik - legalább is az eredeti (ottani) módszer szerint. A törökök és görögök CSAK azon vszekednek, hogy menyik nép találta ki, és ki vette át a másiktól.

Ha a környéketeken nem egyformák, akkor ott az árusitók nem tudják, hogy mit is kellene nekik árulni.


Ugyhogy itt a TE értesüléseid nem helytállók, tehát a válaszadókat ne minösitsd "kulturálatlan idiótá"-nak, mert ez legfeljebb RÁD illene.

2009. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!