Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet sehol mézeskal...

Miért nem lehet sehol mézeskalácsot kapni?

Figyelt kérdés
Vagy csak én nem láttam még sehol?Mézeskalács házat láttam már árulni de sima,kiszaggatott mézeskalácsot még nem,kivéve vásárok alkalmával ilyen sziv alakú tükröset de az ugye nem a karácsonyi...
2009. dec. 19. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az ilyen karácsonyi vásárokon láttam olyan sima, karácsonyfa alakút is, amit te is tudsz sütni.
2009. dec. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz,én debreceni vagyok.Nálunk apiacon árulnak hagyományos mézeskalácsot.
2009. dec. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
a Costa kávézókban (Allee,Deák tér...) lehet kapni ilyen kicsi zacskókkal.
2009. dec. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jó,akkor csak a dél-dunántúl mézeskalácshiányos
2009. dec. 19. 17:37
 5/6 anonim ***** válasza:
De miért nem sütsz? Sokkal olcsóbb és jó szórakozás. Szerintem azért nem árulnak, mert nincs rá kereslet, mézeskalácsot már az ovisok is sütnek az oviban.
2009. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sütöttem :) pont ez érdekelt hogy van-e rá kereslet
2009. dec. 19. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!