Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha elmegyek a...

Szerintetek ha elmegyek a barátnőm szülinapjára és veszünk 8 emberre 1 liter pálinkát akkor attól nem lehet semmi bajom ugye?

Figyelt kérdés
meg szeretnénk ünnepelni egy jó kiadós ulival a legjobb barátnőm szülinapját és attól aggódok hogy kellesz inni és hogy lesz valami bajom...
2014. ápr. 9. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Igyál annyit, amennyi Számodra belefér vagy akár semennyit, nem értem a problémát.

Nekem tuti nem ártana meg 3 feles, többet pedig akkor se innék, ha a többiek 0 és 1 liter között bármit cselekednének...

De azt mi honnan tudjuk, hogy Te mit bírsz és a 8 ember közül ki iszik mennyit és mit várnak el? Bár az utóbbi mellékes, aki nagyon nem akar inni, az nem iszik és kész.

2014. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
HA nem szoktál alkoholt inni, a fél deci is megárthat.Nem kötelező alkoholizálni, hogy jó kedved legyen!
2014. ápr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is vettem már pálinkát, sőt más szeszes italt is, semmi bajom nem lett tőle, mert mindig kifizettem.
2014. ápr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyitől szinte biztosan nem. Ha nagyon óvatos akarsz lenni akkor először is egyél minél többet, és a két felest között várj egy órát. Annak amúgy kb annyi a hatása mint egy sörnek.
2014. ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!