Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék (lehetőleg...

Hogyan tudnék (lehetőleg gyorsan, nem 1 2 év mulva) hízni lehetőleg sokat? Mely ételektől? Lehetőleg arányosan hízzak, főleg a lábamra szeretnék, meg a felsőtestemre.15/f

Figyelt kérdés
Van itthon szalonna, kenyér, szoktam enni rendesen, ha kb 20:00 kor enném, akkor az elősegítené a hízást? Nincs én nekem pénzem arra,hogy naponta menjek 30 km-t McDonalds miatt...
2014. ápr. 14. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyél meg 1kg jogobellát 1 tábla milka csokival a kaján kívül, 1 hónap alatt 4-6kg-t hízol :D
2014. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja,meg minden másnap futok 2km-t, meg biciklizek, kb 15-20 km-t.
2014. ápr. 14. 17:30
 3/5 A kérdező kommentje:

Előttem írtad a választ, szép. :) Köszi szépen, megfogadom!

Várom még az ötleteket!

2014. ápr. 14. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:
A magas szénhidráttartalmú ételektől biztosan hízol. Néhány példa: csokik, kólák, édességek, sütik, kekszek, dinnye, barack, szőlő, krumpli, rizs, tészta, fehér kenyér, fehér lisztből készített péksütemények, gabonák, stb. A neten sok táblázat van az élelmiszerek tápértékeiről, neked az a jó, amiben minél több szénhidrát van, olyan 70-80gr/100gr. Hízásra fel! :)
2014. ápr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2014. ápr. 14. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!