Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan szeleteljem fel a...

Hogyan szeleteljem fel a szalámit szép vékonyra?

Figyelt kérdés
Spanyolországból volt nálunk egy ismerős, és hozott ottan ajándékba több rúd jó minőségű szalámit. Hol lehetne ezeket felszeleteltetni? Boltban felszeletenék? Én úgy szeretem, ha minél vékonyabbak ezért kérdezem. Ti hova mennétek?

2014. ápr. 15. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szélespengéjű, éles kés a titok. Milyen márkák egyébként? Én is szeretem a szalámikat.:) Ha jobbkezes vagy, a bal mutatóujjaddal adagolhatod a szélességeket. Ha rááll az agyad pár szelet után szeletelőgéppé válsz. Izgalmas folyamat.
2014. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha van olyan bolt ahova minden nap jársz és ismernek vidd be nyugodtan felfogják szeletelni.

Vékony pengéjű késsel ha nem csinálják meg a boltba.

2014. ápr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én be szoktam tenni a fagyasztóba a szalámit, és ha kiveszem, csak egy nagyon picit hagyom olvadni, és éles késsel hajszálvékony szeletekre tudom vágni.

Ha nem szeletelem fel az egész rudat, én még simán visszateszem a fagyasztóban, mert nem olvad ki közben, és semmi baja nincs, s így a maradék is sokáig frissen tartható.

2014. ápr. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szeletelogeppel.
2014. ápr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!