Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen egészséges zöldséges...

Milyen egészséges zöldséges vagy gyümölcsös ételek vannak amivel csillapíthatom az éhségemet. Valami egyszerű, amit 15 évesen el tudok gyorsan készíteni?

Figyelt kérdés
Most növésben vagyok és egyfolytában éhes vagyok alig hogy befejeztem az evést megint éhes vagyok és az a gond,hogy hajlamos vagyok a hízásra.Próbálom gyümölccsel csillapítani,de nem mindig sikerül.Ezért kellene valami recept ami kevésbé hízlal.
2009. dec. 21. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Répa nyersen, egészben, vagy reszelve. Nálam bevált :)
2009. dec. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Joghurtos uborkasaláta, paradicsomsaláta, reszelt alma...
2009. dec. 22. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

almaleves

almát szeleteled, megfőzöd fahéjas vízben pici sóval, beleöntesz egy bögre tejben csomómentesen elkevert 1 ek lisztet - ha lezártad akkor édesítőszerrel édesíted


ebből én bármennyit meg tudok enni, finom, jól telít, nincs benne hozzáadott cukor mégis jó édes és gyümölcsös

2009. dec. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!