Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A péksüteményeket lehet...

A péksüteményeket lehet fagyasztani? Próbáltátok már?

Figyelt kérdés

Kenyeret, zsömlét, kiflit szoktam fagyasztani.

Arra gondoltam, hogy veszek péksütit, és abból is fagyasztok.

Így ha késve kelnék, akkor amíg megkávézok, simán kiolvad, így nem kell útközben sehova beugranom.

Na de milyet? Vajon mindet lehet? Búrkifli, túrós táska, kakaós csiga, sajtos rúd, pogácsák, ilyenekre gondoltam.



2014. ápr. 19. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg mindet lehet fagyasztani, kivéve, ha valamit nagyon rosszul készítettek. De ez ritka, a legjobb, ha azok közül, amit rendszeresen eszel egy-egy darabot lefagyasztasz és (pl. másnap) kiolvasztod.

Nekem az a tapasztalatom, hogy a legjobb, ha elöre kiveszed a fagyasztóból és megvárod, amíg felenged.


A kakaós csigát, búrkiflit, pogácsát rendszeresen szoktam.

2014. ápr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fagyaszd mindet, kiengedve olyanok lesznek, mint frissen. A pogácsát én közvetlenül a fagyasztóból eszem, mert olyan magas a zsírtartalma, hogy nem fagy tömbbé, de pl. egy kenyérfélének több idő kell, míg kienged.
2014. ápr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. ápr. 20. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!