Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » SodaStream tapasztalatok? -...

SodaStream tapasztalatok? - segítség!

Figyelt kérdés
Tegnap vettünk SodaStream AquaSparkler szódagépet, beüzemeltük, tökéletesen szénsavas üdítőt készített. Majd mikor reggel újabb adag üdítőt akartam csinálni, hiába nyomtam, szinte semmi szénsav nem került bele. Normálisan bugyogott, tehát valami megy bele, mégsem szénsavas, akármilyen sokszor nyomom meg:(( Vagy minden használat után ki kéne belőle venni a gázpalackot, mert így elillan belőle??
2014. máj. 26. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a palackot tuti nem kell kivenni belőle, csak ha kifogy, de nekünk hónapokra elég.
2014. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell használat után kivenni a palackot:

Mi így jártunk ,vissza vittük nincs rendesen feltölve.

Nekünk kicserélték.

Ha jól emlékszem 70 nyomásra van 1 palack.Gondolom nem nyomkodtátok agyba főbe.

Vidd vissza ,és mond meg ,hogy nem nyom rendesen. Ki fogják cserélni.

2014. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Persze, nem nyomkodtuk. Tegnap megnyomtam háromszor, ameddig megcsinálta az italt, és ennyi. Utána reggel már nem volt jó.

Köszi, akkor visszaviszem ma! :)

2014. máj. 26. 15:06
 4/8 A kérdező kommentje:
Illetve hova vitted vissza? Mi Auchanban vettük, vajon ott is cserélik, vagy még kitalálják, hogy szervízbe adjuk le, stb..
2014. máj. 26. 15:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a Kikában vettük.Oda vittük vissza.

Ki kell ,hogy cseréljék. A blokkal együtt vidd vissza.

2014. máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
64%
Én is néztem ilyet a Media Markt-ben, de engem csak a flakon vagy minek hívják érdekelne. :D A sima műanyag üveget össze vissza nyomom a kezemben.. nem szeretem. Az érdekelne hogy a flakonon belül van a szénsavasító vagy a gépezetben? Szóval ha pl megvenném és öntenék bele teszem azt almalét, 1 óra múlva ha már inni szeretnék belőle pezsegni fog a szénsavtól? Vagy hogy van ez?:D
2014. jún. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A készülék szénsavasít:D

Az üveg maximum arra lenne jó, hogy nem nyomódik össze, hanem kemény műanyagból van.

2014. jún. 2. 00:33
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem szépen működött az első patronom, de a vége felé már nem volt jó, kicseréltem. Betettem egy vadi újat, szörnyű. nem csinál bubikat, csak gyatrán, vihetem vissza, blokk nincs. Remélem, azért adnak másikat, igaz, h csak 2 volt, amikor megvettem. Megnéztem az angol fórumokat is, elég sok a panasz...
2017. ápr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!