Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nagyon éhes vagyok. Ma még...

Nagyon éhes vagyok. Ma még nemettem meleg ételt. De kinn jégeső van így üzletbe sem tudok menni, meghát leis vagyok égve egy kicsit. Valami meleg ételt jó lenne enni. Mit csináljak? :/

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 16:23
 1/8 anonim válasza:
Istenem mit csinálj!? Belelátunk a házadba, hűtődbe fejedbe hogy itt választ adjunk neked arra hogy van e nálad valami melegíthető, főzhető kaja?
2014. máj. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mi van otthon?
2014. máj. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sült krumpli, tojás, krumplileves, tócsni, bundás kenyér, ha ezek vannak otthon, ha más is, akkor még több félét tudsz csinálni.
2014. máj. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Irj, hova mehetek érted, hogy elvigyelek ebédelni egy elfogadhato étterembe!
2014. máj. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meleg szendvics.
2014. máj. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tükör tojás, rántotta, tojás leves, lecsó,krumplis tészta, grízes tészta, tojásos rizs, virslis krumpli leves,bundás kenyér
2014. máj. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy kicsit eletkeptelen vagy, nem gondolod? Legalabb leirhatnad, mi van otthon, hogy tudjunk segiteni!

Vagy tudod mit? Ne innen varj segitseget hanem johet a jo oreg: "em-ze -per-iksz-em-ze-per-iksz-jelentkezz-jelentkezz..."(mezga csalad)

:D

2014. máj. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Főzzd meg a tengeri malacod vagy a patkányokat. Vagy hivd fel valamejik haverod hogy segìtsen. Vagy süsd meg a szomszèd nènit. Esetleg levágod a lábad ès meg grillezed. Vagy forróvizet egyèl papìrral. Nem tudom. Lègy kreatìv. Vagy majd eszek hejetted. ;)
2014. dec. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!