Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Turmixgéppel lehet sárgarépábó...

Turmixgéppel lehet sárgarépából levet csinálni?

Figyelt kérdés
Már régóta gondolkozok rajta h kéne venni egyet,mert nagyon szeretem a sárgarépát,meg a banánt.De felek hogy mi van ha a gépnek túl kemény a sárgarépa,és nem tudja összeturmixolni. Megfőzni nem akarom előtte,mert akkor eltűnnek a hatóanyagok.

2014. máj. 27. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:

A sárgarépát ,csak apritani fogja ,én elötte leszoktam reszelni.

aztán a folyadékkal már simán megy.

2014. máj. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Huhh,ez nagyon jo ötlet köszi. Bar kicsit idöigenyes,de gondolom finom lehet meginni is a repalet. Pedig reszelve is szoktam enni. Nagyon köszi okos vagy. :) te szoktal egyebkent ilyet enni? a lé alatt vizet,vagy tejet ertesz?
2014. máj. 27. 09:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Kockára is vághatod, úgy is elviszi egy jó turmixgép, akár pépesre is, aztán valami folyadékkal felhúzhatod hígra. tej, joghurt gyümölcslé stb. gondolj csak bele, hiszen jeget is zúz.

Tehetsz mellé esetleg valami lédús gyümölcsöt is, vagy céklát, szóval sok lehetőséged lesz zöldségturmixok készítésére.

2014. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen géped van. Sok turmixgép úgy van tervezve, hogy jeget, jeges gyümölcsöt is lehessen turmixolni vele, az ilyennek meg sem kottyan a sárgarépa.
2014. máj. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

turmixgép pépet fog belőle csinálni, nem lét

ami neked kell az egy gyümolcscentrifuga

[link]

2014. máj. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!