Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Már megint miért nem látom a...

Már megint miért nem látom a nosalty.hu oldalon a receptek leírását?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam azzal, hogy kimásoltam a linket egy word dokumentumba és onnan nyitottam meg, mert így általában szokott sikerülni, de most ez se jön be.

Esetleg valaki, aki látja a leírást is, be tudná nekem linkelni ezt a receptet?

Előre is köszi:

[link]



#Nosalty #recept leírás
2014. jún. 4. 10:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Megőrülök, most meg ott a leírás!
2014. jún. 4. 10:36
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezt se látom:

[link]

2014. jún. 4. 10:52
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt még most se látom, de szerintem kitaláltam, hogyan kell elkészíteni. Nem tűnik túl bonyolultnak.
2014. jún. 4. 10:54
 4/8 A kérdező kommentje:
Tök jól elvagyok itt magamban! :))
2014. jún. 4. 10:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy nem látod? Az meg hogy lehet?

Hiszen nem is kell megnyitni semmit, csak legörgetni, tehát elvileg nem kell hozzá semmilyen külön program.


Na mindegy, kimásoltam neked, nem tudom, hogy milyen alakban fogja ide bemásolni, lehet hogy ömlesztve. :)



elkészítés

Tészta


A tészta hozzávalóit összegyúrjuk, és egy mélyebb falú tálcába egyengetjük.


Krém


Ízesítjük lekvárral, vagy mikróban felolvasztott mogyorókrémmel vékonyan megkenjük, de ezt el is hagyhatjuk.

A tejszínt elektromos habverővel elkezdjük verni, és lassan adagoljuk bele a túrót, citromhéjjal krémesre keverjük (pici citromlé is mehet bele), és a tésztára simítjuk.


Csoki


A csokit mikróban megolvasztjuk, belekeverjük az olajat, és még melegen a süti tetejére csurgatjuk.


tepsi mérete: 22x32 cm

2014. jún. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vacak a böngésződ.
2014. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor volt ilyen, amikor Explorert használtam. Amióta a Firefoxot használom, azóta nincs vele semmi gond.
2014. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van, tényleg a böngészővel van gond, másik böngészővel sikerült rendesen megnyitni.
2014. jún. 5. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!