Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Fővám téri vásárcsarnokban...

A Fővám téri vásárcsarnokban miért van a húspultoknál orrfacsaró hypószag?

Figyelt kérdés

Eddig a Tesco-ban vettem a csirkemellfilét, viszont az utóbbi időben kacsintgattam a vásárcsarnok irányába ahol 100-200Ft-tal olcsóbban lehet hozzájutni.

2x vásároltam is ott, nem volt bajom tőle, a húsnak sem volt baja, viszont nagyon sokszor, émelyítően, hányingerkeltően erős hypó szag terjeng a húspult körül, és a húsok sem tűnnek frissnek (légy van rajtuk, piros foltok). Ma voltam, és elment az étvágyam, így inkább elmentem a Tescoba és megvettem 100ft-tal drágábban a szép, rózsaszín csirkemellfilét...

Lehet, hogy paranoiás vagyok, de valahogy jobban bízom abban, hogy a nagyáruházakban, jobban odafigyelnek arra, hogy higiénikus legyen a tárolás stb., a csarnokban pedig a hypóval próbálják elnyomni a nem friss hús szagát. Vagy éppen fordítva van? Az áruházi a szar, a "piaci" pedig a jó? Ti mit mondtok?


2014. jún. 21. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Lehet a tesco a +100 forintot azért kéri, mert szagmentes fertőtlenítőt használnak. Vagy ők éjjel fertőtlenítenek, mer 0-24, a vásárcsarnok meg éjjel zárva van ls csak reggel tudnak fertőtleníteni és még büdös van. tipp.
2014. jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mindig délután megyek hétköznap és akkor is érezni, nem csak hétvégén reggel. Komolyan annyira orrfacsaró, hogy felfordul a gyomrom. Hát nem tudom... én arra gondolnék (de ez csak az én eszmefuttatásom), hogy a vásárcsarnokban rájuk rohad a hús, és több napig kint áll, ugye hűtés nélkül akár, így a szagát el kell nyomni. A tescoban pedig napjában többször töltik vissza a húst, mert ott elfogy, így mindig (legalábbis majdnem mindig), friss. A tescoban még nem vettem csúnya, vagy szikkadt húst. Aztán lehet, hogy ez csak a látszat.
2014. jún. 21. 15:19
 3/13 anonim válasza:
40%
Vedd nyugodtan a Tescoban,ne zavarjon hogy három hetes húst veszel amit gyönyörű szépen vákumcsomagolásba tesznek hogy ne barnuljon,ne látszódjon hogy már egy hete sem volt friss
2014. jún. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem vákuumcsomagoltat veszek.
2014. jún. 21. 15:23
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor hol érdemes szerinted húst venni?
2014. jún. 21. 15:23
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

Tescoban sem mernék venni. Vettek már ismerősök barnás, zöldes húst tt...

Nálunk a sparban és intersparban jók pl.

2014. jún. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én évek óta a tesco-ban veszem, és még nem volt bajom tőle, sőt, mindig friss illata, színe van (Váci úti Tesco Expressz). Eddig lehet, hogy csak szerencsém volt?
2014. jún. 21. 15:37
 8/13 A kérdező kommentje:
2014. jún. 21. 15:44
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Valahányszor úgy alakult hogy a Tescoban kellett vennem, mindig rettegtem mi lesz, annyira rossz a híre. De sose találkoztam romlott hússal.
2014. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, na pont így vagyok én is... a piacon viszont elborzaszt ahogy kinéz némelykor... és a szag is... brrrrr.
2014. jún. 21. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!