Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Somersby-t kiadják 18 éven...

Somersby-t kiadják 18 éven aluliaknak?

Figyelt kérdés
Bár van benne alkohol, de nem vészes (4,5%). Melyik lehet az az üzlet ahol kiadják? Pl. Intersparban?
2014. jún. 22. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem adják ki... nem vészes... tényleg nem vészes, de ugyan ennyi van a sörben is. A sört ki adják? Nem. Ezt sem fogják.
2014. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
gondoltam csak kíváncsi voltam, ugyanis a közeli vendéglátóban kiadják ezt is és az alkoholos mojitot is..
2014. jún. 22. 14:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak.

Miért is adnák ki, alkohol tartalmú ital, amire szintén vonatkozik a kiskorúak védelmében hozott törvény, miszerint, fiatalkorút szeszes itallal, és dohánytermékkel tilos kiszolgálni.

Mindegy az, hogy 1 nappal a 18. életéved, vagy 2évvel a 18. életéved betöltése előtt próbálod meg.

2014. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nekem valamelyik nap este 11kor zuglóban a Tescoban nem adott ide a pénztáros 2 Somersbyt, mert hogy este 10 után nem lehet alkoholt kiadni. Tökre nem vot eszemben ez a hülye szabály, de hát ez is alkohol. Ha emiatt nem adták ki, akkor 18 éven alulinak meg pláne nem fogják, max ha valami nagyon hanyag pénztárost fogsz ki, vagy jóval idősebbnek nézel ki. Próbálkozni lehet.

20N

2014. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nagyobb boltban nem hiszem, hogy kiadják, hacsak nem tűnsz min. 20 évesnek. Kisebb boltokban gyakraban van, hogy nem is érdekli az eladót ki veszi meg az alkoholt,cigit,kiadja simán
2014. jún. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi minden választ
2014. jún. 22. 18:38
 7/8 anonim válasza:
100%

Mi egyszer egy buliban akartunk somersby-t venni, kb 500 ember, nagy forgatag, azt hinné azt ember, egy-két éven nem múlik semmi, hát nem elkérte a személyit a pultos? Mindenkitől egyesével. Ha ilyen helyen is komolyan veszik, akkor boltban még inkább.

16/l

2014. jún. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem ki adták a summersbyt a tescoban úgy hogy meg se kérdezték h. hány éves vok és személyit se kértek (14 vok)
2022. szept. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!