Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretnék megtanulni pizzát...

Szeretnék megtanulni pizzát sütni és így elmenni pizza szakácsnak? Hogy tudnám megtanulni a legkönnyebben?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 02:14
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Úgy, hogy elmész segédnek pizzériába.

Sehogy máshogy. Ez egy gyakorlati "szakma", (na jó, az túlzás) csak gyakorlatban lehet megtanulni. Egy otthon készített pizzának meg kb semmi köze egy pizzériáshoz, szóval irány a mély víz.

2014. jún. 23. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
LoL, ezek aztán az ambíciók.
2014. jún. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bumbi02 ***** válasza:
93%

GuitarGod.. Mi a baj azzal, ha valaki pizzaszakács akar lenni? Mi a baj ezzel az ambicióval?



Amúgy van elég sok youtube videó is, van elég sok internetes oldal, ahol lassítva bemutatják a tésztagyúrást, nyújtást, de mint mondták előttem is: gyakorlatban kell megtanulni igazán.


Amúgy pedig az otthoni, és a pizzériás pizza nagyjából csak abban különbözik, hogy az egyik kemencében sül 480 fokon, a másik meg otthoni sütőben max 250 fokon. Pizzériában is ugyanúgy víz, liszt, élesztő, só, olaj a pizzatészta. Csak teljesen más íze lesz egy kemencében, ahol 3 perc alatt átsül, és teljesen más íze lesz egy fatüzelésű kemencében, ahol meg még kis füstös aromát is kap. Természetesen utánozhatatlan otthoni körülméneyk között, kivéve, ha kertben épít az ember egy kemencét..: )

2014. jún. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


2-es! Külföldön nem fizetnek rosszul a pizzaszakácsoknak, igaz nem keres olyan jól mint egy bankár, de szeretek otthon pizzát sütni és úgy gondolom hogy ebből többet is ki lehet hozni.


Értékelhetetlen a válaszod!

2014. jún. 23. 14:02
 5/8 anonim válasza:
0%
NE aakrj pizza szakács lenni annál unalmasabb nem létezik
2014. jún. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bumbi02 ***** válasza:
100%
Kinek mi, Slipknot. Én speciel szerettem pizzaszakácsként dolgozni. Az, hogy ki mit talál unalmasnak, változó. Én nem tudnék irodában dolgozni, mert szerintem az lehet unalmas. Ha a kérdező az akar lenni, akkor had legyen az. Talán ő nem tartja unalmasnak.: )
2014. jún. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
így van, köszönöm :)
2014. jún. 28. 01:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Jelentkezz egy pizzériába dolgozni. Nem kell hozzá végzettség, csak egy érvényes tüdőszűrési papír. Szakács vagyok, évekig pizzáztam korábban, én szerettem csinálni.
2014. jún. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!