Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ezzel is ugyanúgy mérgezem...

Ezzel is ugyanúgy mérgezem magam? (alkohol téma )

Figyelt kérdés
szóval vettem a coopban egy Old river nevő szeszesitalt ami nemtom hogy a kommersz kategóriáűba tartozik-e lényegében finomszesz és whiskey aroma amit olvastam rajta :D de legalább ez 40%os :P a coop saját márkás terméke amiből most asszem olyan 2 deci után erősen túllőttem magam :D szóval ezzel is ugyanúgy csak mérgezem magam mint a szilva körte stb. márkátlan szeszesitalokkal? vagy ez másabb? ennek azárt csak volt neve vagyis elkülönítették de télleg nem értem mi értelme az ilyeneknek, lehet csak ugyanolyan szemét mint az átlag kommersz kategória? :)
2010. jan. 8. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha már gyanakszol rá h ez is szar az nem jó jel:-)
2010. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ó velem ne is foglalkozz, én gyanakszom mindenre és mindenkire :D
2010. jan. 8. 14:18
 3/6 anonim ***** válasza:
ha finomszesz + aroma, akkor ez ugyanaz a kommersz kategória mint a többi.
2010. jan. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eliszod az agysejtjeid. Gratulálok!
2010. jan. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jajj mert néha néha iszok kicsit nem azt jelenti hogy eliszom. tudod mit haver, te úgy látom már ezt tapasztalatból írod vagy neked már elinni sem kell mert alapból nem voltak? hm? máshol kötekedj, mert én lesza..tojlak. és ne most gratulálj. szülinapomon nem gratuláltál. akkor hol voltál? józanodtál? gratulálok! annyira tellik a teljesítményedből hogy beszólj másoknak ismeretlenül? gratulálok!
2010. jan. 11. 17:59
 6/6 anonim ***** válasza:

inkább igyál normális whiskey-t.

az se egészséges, de jobb mint a tisztaszesz+víz+aroma trió.

2010. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!