Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti hogyan szeretitek a bundásk...

Ti hogyan szeretitek a bundáskenyeret?

Figyelt kérdés

Eddig mindig csak úgy simán ettem, de most szeretnék hallani pár variációt, amivel feldobhatom.

(Tudom, hogy volt már régebben pár ilyen kérdés, de gondolom, nem ugyanazok az emberek válaszolnak.)



2014. júl. 29. 15:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
95%
Tejfollel es hagymaval nagyon finom:)
2014. júl. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Nosco ***** válasza:
95%
Párizsival akkor teszek még rá majonézt is vagy valamilyen szalámival.
2014. júl. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Én a tojásba szoktam tenni csipet curryt vagy majorannát. Aztán sajttal, paradicsommal eszem.
2014. júl. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Hmmm.


- legtöbbször: erős pistával, vagy kecsöppel

- tojást egészítettem ki sajttal vagy fűszerrel

- édes: fahéjas cukorral szórtam meg, vagy lekvár (annyira azért nem jött be)

2014. júl. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
A kenyére sajtot teszek. Fokhagymát is szoktam hozzá enni és teával iszom.
2014. júl. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Én a tojást mindig hígítom egy kis tejjel (vagy tejszín+vízzel), és fűszerezem azzal, amit épp megkívánok: bors, őrölt kömény, különböző ízvilágú fűszerkeverékek, sima ételízesítő, oregánó, bazsalikom, persze mindig csak egy, nem szeretem, ha ezek közül sok keveredik. Hozzá mindig eszem valamilyen zöldséget: cukkini, uborka, jégsaláta, paradicsom a kedvenceim.
2014. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Picit megsózva, paradicsommal.

Ha flancos reggelit akarok belőle, akkor mikor kivettem az olajból, akkor a még forró kenyérre reszelek egy kevés sajtot, az pedig ráolvad :)


Régen bundás kalácsot is szoktam készíteni, úgy, hogy két szelet kalácsot összeragasztottam lekvárral, és úgy mártottam a tojásba, persze ezt só nélkül. Szerintem bundáskenyérnél is működhet, hogy valami kencével összeragasztasz két szelet kenyeret.

2014. júl. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Nekem ez A bundas kenyer, ez az orok kedvencem, vagy igy eszem, vagy sehogy: A tojasokat turmixgepben(!) extrahabosra felturmixolom, de semmit nem adok hozza. Ceres tonkolytoastot (barna, tomor allagu) megszurkalok villaval es igy forgatom a tojasba, majd kb. fel percig benne is hagyom, hogy jol megszivja magat tojassal. Olivat melegitek es abban sutom ki. Rendkivul finom, eszmeletlen jo allaga lesz az egesznek a tojashabnak koszonhetoen. Ossze sem lehet hasonlitani a hagyomanyossal. Koktelparadicsommal, pritaminnnal es uborkaval szeretem, hetvegen,ha otthon vagyok, akkor ujhagymat is karikazok ra. So nekem nem kell
2014. júl. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Toastkenyereket párban megkenek jó vastagon finom kenőmájassal, és összetapasztom. Átlósan elvágom, és felvert tojásba mártva kisütöm. Rá egy kis reszelt sajt és már fogyasztható is.Extra finom :)
2014. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Polipeter ***** válasza:
94%
ha nem akarok olaj szagot, akkor sütőben szoktam megsütni a rácsokra téve. 80 százalékkal kevesebb a szellőztetni való
2014. júl. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!