Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha a pizzafutár másfél óra...

Ha a pizzafutár másfél óra alatt hozza ki a pizzát az ígért max 1 óra helyett, megtehetem hogy nem fizetem ki?

Figyelt kérdés

2014. aug. 16. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Megteheted hogy nem veszed át, de legközelebb a te címedre nem vállalnak szállítást, problémás ügyfél listára kerülsz.
2014. aug. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Megtehedet, de akkor többet onnan nem rendelhetsz... Normális ember leírja ezt a pizzériának, és ők kárpótolnak, nem az, hgoy nem fizeted ki.
2014. aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Jogodban áll nem kifizetni, mert a pizzéria nem teljesítette a vállalt feltételt, vagyis azt, hogy időben kiviszik. Ha emiatt a problémás ügyfelek listájára tesznek, akkor nem is kár értük, ha nem rendelsz tőlük többé.
2014. aug. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Persze, nem kell kifizetni, de azt el ne kepzeld, hogy fizetes nelkul megkapod.
2014. aug. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem veszed át és kész. A pizzafutár közlekedik, bármi miatt is késhet. A legjobb eset csak az, ha a sok megrendelés miatt késik. Lehetett útzár és kerülnie kellett, lehetett baleset, aminél megáll segíteni, mert jófej, vagy tanúként hallgatják meg, te megy egy darab ügyfél vagy, a jóisten áldjon meg, hát azt gondolod, hogy csak neked szállít?
2014. aug. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Velem volt olyan, hogy Bp belváros, kis eső, 1,5 órát kellett volna várni, 1 óra után lemondtam, semmi gond volt, nem hozták ki és kész.:) szerintem inkább ne is hozasd ki, mint hogy ne fizesd ki...
2014. aug. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy késik, mert akkor a Pizza Express kerül a probléma listára. Azt meg tudják, hogy van sok Pizzas aki törekszik megtartani a vásárlókat. Ezért mindent megtesz, hogy a meglévöt ne veszitse el. Ha lehet, még nyerjen hozzá újat, az meg nem megy kibeszéléssel.
2014. szept. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!