Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 13-15 eves lanyok! Ti miket...

13-15 eves lanyok! Ti miket szoktatol enni-inni egy atlagos nap?

Figyelt kérdés
Reggeli, tizorai, ebed, uzsi ...??

2014. aug. 25. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

reggelire szeretek (natúr) joghurtot enni, mert magam ízesíthetem pl mézzel, gyümölccsel, fahéjjal... Vagy müzlit eszek tejjel. Nem szeretem az ilyen nesquik szerűeket, inkább amiben aszalt gyümölcs van meg zabpehely, ilyesmi.

Tízóraira sokszor nem eszek semmit, mert vagy majdnem akkor reggelizek, vagy nincs időm rá a suliban. Maximum valami gyümölcsöt eszek.

Ebédre... ami van. Év közben menzás vagyok, nyáron az itthoni koszt.

Uzsonnára szeretek valami szendvicset összedobni, vagy bármit ami eszembe jut...

Vacsorára sokszor eszek tojást, vagy akár csinálok salátát, esetleg van hogy tonhalat eszek. Na meg ami van itthon.

Szóval semmi különös :)

2014. aug. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szia! Reggeli: müzli/ rántotta/ tükörtojás/ főtt virsli / szendvics + tea

Tízórai: müzliszelet/ gyümölcs(alma pl.) + víz

Ebéd: amit Anyu csinál:D de ez se nagyon nehéz + víz

Uzsi: ha éhesebb vagyok, akkor szendvics, ha pedig csak egy kicsit, akkor saláta/ gyümölcs + víz

Vacsi: totál változó, de tényleg:D. függ attól, hogy mi van itthon, mennyire vagyok éhes, mit ettem addig aznap...

És egy nap kb 2-3 litert iszom, nyáron meg nyilván többet:)

2014. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!