Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olyan háztartási géped,...

Van olyan háztartási géped, amit megvettél, de már alig használod?

Figyelt kérdés
Nekem sok olyan készülékem van, amit megvettem, mert KELL, de egy rövid idő után már alig veszem elő. pl. szendvicssütő, komplett robotgép, zöldségszeletelő. Akkor amikor megvettem a szendvicssütőt, nagyon sok szendvicset ettünk, aztán elraktam. Most kenyeret sütünk, kíváncsi leszek rá, hogy meddig.
2010. jan. 17. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Robotgép nélkül nem is tudnék már sütni.Nagyon megkönnyíti a munkámat,és a kenyérsütőt és a többi gépet is állandóan használom.Egyedül a tésztanyújtógép nem vált be nekem.
2010. jan. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szendvicssütő, és hússzeletelő.
2010. jan. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szendvicssütő és a gyümölcscentrifuga
2010. jan. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

-párolóedény (többrészes,elég drága volt),egyszer használtuk

-szeletelőgép,egyszer se használtuk

-muffinsütő,1x használva

-gofrisütő,félévente 2x használjuk

-kenyérszeletelő kb 2 éve nincs használva

-kávé-teafőző habositoval,csili-vili szép,drága,2x használva,ihatatlan a kávé...

-benti grillező évente 2x használva

-kinti gerill,elektromos,sosem használt

-gyümölccentrifuga ritkán használt

-most karácsonyra kapott botmixert 1x kiprobáltuk,sztem nem lesz többet használva


aki olyan rokon,hogy nem veszi sértésnek,hogy volt 1-2x használva,és ő használná,azt tovább szoktuk adni,ne porosodjon...

2010. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
örülök, hogy ezzel a "problémával" nem vagyk egyedül:)
2010. jan. 17. 12:11
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
turmixgép,szendvicssütő,robotgép
2010. jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Amit mi vettünk tavaly: kenyérsütő gép. Eleinte minden nap használtuk, de hamar el lett süllyesztve a szekrény mélyére. Irtó nehéz volt kivárni amíg megsül a kenyér, hamarabb senki nem tudta elindítani, csak ha hazaért valaki munkából. Az időzített funkciót nem mertem használni, mert nekem ne menjen úgy elektromos gép se, ha nem vagyunk otthon.

Amit kaptunk: hot-dog készítő. Sose használtuk.

2010. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
hát,a nővérem itt hagyta az IPARI MÉRETŰ turmixát,de 1x használtuk,nagy,zajos,és nem is túl jó. a szendvicssütő nálunk agyon van használva,imádjuk a préselt szendvicset:D
2010. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk talán az egyetlen ilyen egy régi melegszendvics-sütő, de az is kiszolgálta már az idejét. Olyan előfordul, hogy valamit hónapokig nem használunk, aztán felfedezzük újra, és megint használatba vesszük.
2010. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én Tv-shopos gyümi centrire vágyom hónapok óta, az ami a zellerből-répából is levet csinál.

Amit nem használtunk, de már kidobtuk, az aprító deszkaszerűség amivel állítólag szép formájú krumplit, ubit lehetne vágni. de nem működött, kamu volt.

2010. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!