Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Akik leszoktak a kávéról,...

Flash! kérdése:

Akik leszoktak a kávéról, Mennyi ideje? Hogy vagytok most?

Figyelt kérdés
2014. okt. 4. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy másfél éve. De inkább azt mondhatom, hogy abba hagytam a kávézást, nem leszoktam róla, ugyanis semmi "elvonási tünetem" nem volt. Mindössze a szokás hiányzott, a reggeli közös kávézás+egy cigi+beszélgetés. Így helyette iszok macikávét.
2014. okt. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kávéról leszokni... minek? ez nem drog, vagy nikotin...
2014. okt. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt tudom, csak ha orvosilag ellenjavalt, másrészet valaki úgy koffeinfüggő hogy leginkább nem is tud a felpörgetett életvitel; munka tanulás egyebek miatt "csak" napi 2-3 kávét inni akkor inkább indokolt lenne teljesen abbahagyni.

Már majdnem 3napja nem ittam de még most is tré .

Amúgy nálam fizikai tünetek sora jelentkezik ha kihagyom a kávézást. (tompaság,hasogató fejfájás, kedvetlenség ,mozgáskordinációs zavarok stb)

2014. okt. 4. 18:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Kv-ról leszokni?! Kizárt dolog!


Egyedül akkor nem kávézok, ha beteg vagyok, pl. ma reggel barátom elkészítette a kapucsínót (amit amúgy imádok-módra főz), és ki kellett öntse, mert torokfájósan-lázasan nem kívántam - de, a hátam közepére, kb.

2014. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na kb két hete nem ittam kávét, napi 3 filter zöldtea ,meg majdnem minden reggel megyek edzeni ;

jelentem egész jól megvagyok :-)

2014. okt. 31. 20:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Szuper
2014. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!