Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan ehetném a paradicsomos...

Hogyan ehetném a paradicsomos makréla filé konzervet? Ötletek?

Figyelt kérdés

Mindig csak simán kenyérrel eszem, de már kicsit unom, mivel ehetném, mivel dobhatnám fel, esetleg milyen egyszerűbb ételeket készíthetnék belőle?

A válaszokat előre is köszi.



2014. okt. 13. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tésztára teheted, rizzsel keverheted össze, különféle salátákra teheted, főzhetsz ki hozzá krumplit is
2014. okt. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én vajjal, vagy fokhagymás vajjal megkent pirítóssal szoktam enni és isteni :)
2014. okt. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Összetörve főtt rizzsel is összekeverheted, kis gombócokat formálsz belőle,bepanírozod és kisütöd.

fűszereként bazsalikomot vagy kis kaprot is tehetsz bele.

esetleg, ha van kedved egy sajtmártást is csinálhatsz hozzá.

2014. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mustáros makrélát vegyél :D.
2014. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha valamit az ember megunt, akkor azt már napok, hetek óta eszi. Rá vagy kényszerítve?

Olyan nincs, hogy más nincs. Azárt a pénzért másmilyen konzervet is lehet kapni. De hol van még a nem konzerv.

2014. okt. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
próbáld ki paradicsom nélküli változatban, és ahogy fentebb írta valaki, vajas pirítóson például. Szerintem ennél bonyolultabb dolgot kár egy konzerv makrélából megpróbálni, önmagában elég jó íze van, de rizzsel meg hasonlókkal nem keverném. De tényleg, milyen gyakran eszed, hogy meguntad?
2014. okt. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem a halat, de frisset venni ugye nincs mindig lehetőség, a múltkor egy nagyon finom paradicsomos makrélát vettünk, nagyon finom volt simán kenyérrel, de miután elfogyott, csak egy másik márkájút tudtunk venni, nem igazán van íze magában, a paradicsomszósz is alig érződik :S Nem vagyok rákényszerítve, szívesen eszem mást, de van három dobozzal, valahogy meg kéne enni, és szívesen meg is teszem, csak nem kenyérrel simán :) AMúgy köszi az ötleteket
2014. okt. 14. 13:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Na, én mindig így ettem - apa találmánya:

- vaj, rá a konzerv, és megpötyögtetve mustárral

- vagy toastnak ugyanígy, és a tetejére is mustár


Persze, ha nem bírja a gyomrod...

- de tehetsz rá fűszert (oregánó, bazsalikom, a halhoz mustármag, tárkony?...)

2014. okt. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!