Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a legfinomabb magyar...

Melyik a legfinomabb magyar csokoládé? Lehet bob bon is, a lényeg, hogy magyar és nagyon finom legyen.

Figyelt kérdés
2014. okt. 20. 21:58
 1/10 A kérdező kommentje:
bon bon :)
2014. okt. 20. 21:59
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
2014. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mar majdnem az osszes regi magyar csokit nem is magyarorszagon gyartjak, asszem a sport szeletet is romaniaban, a Boci sem magyar mar, stb.

Talan a szamos marcipant mondanam (ha az meg magyar).

2014. okt. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
Én meg se eszek olyan szemetet, amihöz a kakajóbabot meg a vaníliját nem a véráztatta szent magyar anyafődön termelik!
2014. okt. 21. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: nyilván ajándékba lesz, erre nem gondoltál? A külföldi ismerőseimnek én is mindig magyar édességeket viszek, pedig én aztán tényleg nem vagyok nagy magyarkodó!


A Szamos magyar, Pilisvörösváron gyártják. De az marcipán: vagy szereti valaki, vagy nem.

Én szoktam amúgy többfélét vinni, szépen összecsomagolva, és teszek bele olyasmit is, amit már sajnos nem itt gyártanak, de attól még tradicionálisan magyar, vagy egyszerűen csak számomra az, mert azon nőttem fel, és külföldön még nem láttam. Szóval, amiket vinni szoktam:

- Boci

- Szerencsi (akár csoki, akár kakaópor)

- Sport szelet

- Kapucíner

- Zizi

- Dunakavics

- Szamos desszert

- Pilóta keksz

- Detki mesekeksz

- Balaton szelet

- Tibi csoki

- Orvosi pemetefű cukorka

- Bonbonetti

- Stühmer

- esetleg pici üveg pálinkát (pl. WestEndben kapni)

2014. okt. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szamos cukraszdaban lehet kapni rengeteg fele csoki bonbont, amit ok keszitenek. draga de nagyon minosegi! en ajandekba mindig ott veszek!
2014. okt. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Bonbonban nagyon szeretem a Százszorszép desszertet, igaz elég drága, de finom.
2014. okt. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
lehet még kapni kézzel készült csokikat, már régen ettem, szóval nem emlékszem a nevére, kik készítik, de valami mennyei csokit csinálnak
2014. okt. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2014. okt. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Suhajda
2014. okt. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!