Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hernyó volt a babfőzelékben?!

Hernyó volt a babfőzelékben?!

Figyelt kérdés

Anyosóm főzött nekünk babfőzeléket, nagyon finoman készíti. Az előbb eszem nagy jóízzel, majd az utolsó kanalat tenném a számba, látom ám, valami fura van a tányér alján.


Néhez, ez a tipikus hernyó. Barna, ilyen oltíves elemekből áll, és még ilyen feket tappancsai is vannak. Szóval valami borzalom.


Azonnal kihánytam mindent (természetesen, még mindig hányingerem van az undortól, de már üres a gyomrom), de azért nagyon izgulok, hogy milyen fajta féreg lehetett az.


Mert ki tudja, hogy mennyit ettem meg, amit észre se vettem, vagy ki tudja, hogy mennyi pete volt az ételben (vaéahonnan csak jönnie kellett ennek a dögnek). Nem tudjátok véletlenül, hogy minek a lárvája ez?


Valamint a legfotnosabb, ami érdekel, hogy ettől lehetek-e férges. És ha igen, akkor hol tudom magam teljeskörűen férgekre kivizsgáltatni?


Előre is köszönöm.



2014. okt. 21. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz férges, főtt kukac nem szaporodik, bélféreg meg nem megy a babba. Tényleg undorító, de semmi bajod nem lesz!
2014. okt. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer frankfurti levessel jártam így. Finom volt , csak volt benne egy szép nagy hernyó. Nem lesz tőle semmi bajod. A bélférget a kerti burkus kutyától kapod el nem a főtt hernyótól :).
2014. okt. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem lesz tőle bajod, akkor nem etették volna hernyókkal a celebeket az esti műsorban, ha valami bajt okoz. :-)
2014. okt. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

a gyomorsav akkor is szétszedi, ha élve nyeled le :)


és a babfőzelékbe különben is kell valami kis hús

2014. okt. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


Akkor még nem pusztulok el egyelőre. :) További szép estét nektek. :)

2014. okt. 21. 16:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked is és ne gondolj a kjaára, jutalmazd meg magad valami finom nasival.
2014. okt. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tarcza Zsolt ***** válasza:
Igen.
2016. szept. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!