Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi volt az eddig legkülönleges...

Mi volt az eddig legkülönlegesebb étel amit ettetek?

Figyelt kérdés
kiváncsi vagyok :P
2010. jan. 26. 16:47
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyiket megkóstolnám, kivéve a majmosat! A disznó agyat se szeretem.


Nos, ettem már rákot, tintahalat, kagylót, nyers lazacot, békacombot, kardhalat, kacsalábat. Gyümölcsből különlegesnek számít a kaki, a licsi. Édességből a mochi, a taiyaki.

2010. jan. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

a borjúlábszár,olyan fura ragacsos volt,nem is hús volt,de finom,aztán a rénszarvas chips,és az arab Ayran ital,aminek a fele natúr joghurt,másik fele víz,és jól meg kell sózni,én hollandiában mindíg ezt ittam,itthon is meg lehet csinálni,csípős ételekhez a kedvencem! :)

Lichi meg a kedvenc gyümölcsöm! :)

2010. jan. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
köszi a választ : D
2010. jan. 28. 21:56
 34/35 anonim ***** válasza:
Én sajnos egy nagyon finnyás ember vagyok, ez nem azt jelenti, hogy különleges dolgokat szeretnék,pld.inkább száraz kenyeret mint hurkát stb.De a leg"különlegesebb" dolog,amit sajnos ettem,az rántott sertés agyvelő volt-egy időben kuriózumnak számított, nem lehetett,csak protekcióval hozzájutni.És pechemre vendégként ezzel kínáltak, és én meg azt hittem, hogy ránott karfiol.Amikor beleharaptam, azt hittem, ott menten elájulok.Dehát nem illett kiköpni,sőt, szépen,ami a tányéromon volt, illett megenni.Sajnos kettő is volt.Ebből az egyiket egy óvatlan pillanatban zsebrevágtam,a másikat legyűrtem. Mire hazaértem, olyan beteg lettem az undortól, hogy egy hétig nyomtam az ágyat.
2010. jan. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
uhh az kemény : D milyen íze volt ?
2010. jan. 30. 11:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!