Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ki hogyan szereti legjobban a...

Ki hogyan szereti legjobban a rantotthust?

Figyelt kérdés
En speciel tarjabol hidegen, es csipos vegyesvagottal. De neha a papirvekonyra kloffoltat kivanom

2014. nov. 4. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a vékony pulyka vagy csirkemell szeletet... esetleg párizsiasan, nem zsemlemorzsával. És krumplipürével, uborkasalátával. :)
2014. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok.. ja és mindezt frissen, forrón.
2014. nov. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy, csak sok legyen.
2014. nov. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Joghurtban és cornflakesben megforgatva,vagy magos bundában, sok sok salátával.
2014. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
hajszálvékonyra kloffolt karajból, az olajból kivéve forrón épp lecsöpögtetve magában, de ezt csak anyósomnál, nála valahogy sokkal finomabb, és amit bárhol bármikor tűzforró csirkecombfilé céklával, ha nincs cékla salátával.
2014. nov. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedvencem: karaj vagy csirkemellfilé nem túl vékonyan,mert a párom azt cipőtalpnak hívja. :) A panír: liszt, tojás, zsemlemorzsa, szezámmag vagy palacsintatésztás bunda. Mindezt rengeteg salátával és egy kis petrezselymes krumplival. :)
2014. nov. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

# 3


+1

2014. nov. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csirkemellből szeretem, viszonylag véknyan, bécsi bundában, de a corn flakes bundásat is szeretem.
2020. máj. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Óóó te jó ég... Régen egy ilyen kérdés után már mentem volna a konyhába panírozni, annyira imádom a rántott húst. Mióta terhes vagyok rá sem tudok nézni... :D



Csirkemellből szeretjük vagy karajból, vékony szelet, csirkét sokszor csikozva hogy kis falatok legyenek.. Imádom tortillaba csavarva sok zöldséggel és fokhagymás tejföllel vagy petrezselymes krumplival, krumolipürével és tejfölös ubi salival.

2020. máj. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!