Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Alkohol fogyasztása után...

Alkohol fogyasztása után furcsa tünetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár éve egy ismerősömmel ünnepeltünk. Nem ittunk sokat, de azt gyorsan és melegben. Én kevés alkoholt iszok, ezért akkor sem bírtam. Arra eszméltem, hogy görcsölök, sírok, hányok és izzadok egyszerre. Bár nekem kiesett, állítólag több, mint egy órán keresztül tartott ez az állapot. Azóta nagyon keveset iszom és nagyon félek, hogy újra átélem. :( Azt szeretném kérdezni, hogy mi lehetett ez? Alkohol mérgezés? Valami pszichés dolog? Valakinek volt már hasonló élménye?



2014. nov. 7. 02:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz a kérdéseddel, mert nem tudja laikus megmondani!
2014. nov. 7. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pár éve? Akkor miért most teszed fel a kérdést?

Azóta nem volt ilyen tüneted?

Nyugodtan igyál alkoholt, de legyél annyira karizmatikus légyszi hogy csak jó minőségűt iszol és nem akármit a haverok kedvéért.

És persze normális mennyiségben, ne másokat kövess.

2014. nov. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vércukorszint-mérésre ajánlott elmenni.
2014. nov. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Karizmatikus? :D
2014. nov. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3.-al értek egyet, lehet, hogy ilyesmi van a dologban.
2014. nov. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
te bizony berúgtál. vagy az is lehet, hogy belekevertek valamit az italodba, bár ha ismerőssel voltál, ez nem annyira valószínű.
2014. nov. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az alkohol sokaknál blokkolja az ingerületátvivő receptorokat. Talán erről lehetett szó esetedben is.
2014. nov. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor annyira meg voltam ijedve, hogy nem mertem róla beszélgetni senkivel. :) Örülök, hogy nem kaptam meg, hogy alkoholista vagyok. :D Azóta mellesleg nem nagyon rúgok be, valahogy nem élvezem, inkább csak becsiccsentek kicsit. :) Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2014. nov. 8. 21:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ennek a pia minőségéhez van köze és ahhoz hogy gyorsan ittad pl.

Az alkohol is tudatmódosító szer; vagy az volt hogy teljesen rosszul lettél tőle a minősége miatt (ami elég valószínű lehet ha azt nézzük milyen rosszakat adnak néhány helyen), vagy pedig kijött belőled ami benned volt érzelmi szinten és rosszabb verzióban.

Tényleg nem jó rossz minőségű alkoholt inni

2014. nov. 9. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nem rossz minőségű volt. Finlandia vodkát ittunk, azelőtt sosem volt bajom tőle.
2014. nov. 9. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!