Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 17 eves vagyok 60 kg 1 ev...

Hegedus laci kérdése:

17 eves vagyok 60 kg 1 ev alat. Nyultam meg 183 cm re es vekony vagyok nemtudok "vastagodni" de focizok intenziven. Kondizni időm se energiám ötleteket szeretnék kérni. Hogy kondi nélkül hogyan tudnák "vastagodni" akár étel. Kiegészitőkel gyorsan?

Figyelt kérdés

2014. nov. 17. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy úgy ahogy vagy nem vagy jó? Mivel a szervezeted még fejlődésben van és folyamatosan változik nagyon rossz ötlet lenne ha hirtelen elkezdenél testépítő szereket szedni. Kitudja, hogy reagálna rá a tested, lehet hogy abnormálisan felfújódsz és valami ronda lufi leszel. Ne akarj olyan "izomagy" lenni mint amiket a tv-ben látsz. Nekem például kifejezetten undorítónak tűnnek azok az emberek akik konditeremben "vastagítják" magukat, vagy szereket szednek. Fogadd el magad, szerintem lesz akinek így tetszel. A felfújós szerektől amúgy is csak egy valamid fog össze menni, és azt a nacidban hordod.

31/L

2014. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz lehet igazad van
2015. jan. 3. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!