Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti milyen kávét isztok?...

Ti milyen kávét isztok? Egyedi készítési praktikák? Különböző kávékat kevertek össze vagy csak egyfajtát isztok? Van aki a kotyogósba belekeveri a 3 in 1-bent van aki az instantba a Nesquik kakaóport.

Figyelt kérdés
Hátha adna valaki valami jó tanácsot mert én is próbálkozok de eddig semmi jót nem tudtam kikísérletezni amire azt mondanám hogy nagyon jó.

2014. dec. 17. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Én kapszulásat, van otthon többféle és mindig azt amit épp megkívánok, úgyhogy nem én vagyok a tökéletes válaszoló.


Viszont még a kollégiumban az egyik szobatársam a kotyogósban lefőzte a kávét, mézzel ízesítette és reszelt narancshéjat vagy citromhéjat tett bele. Azt nem tudom, hogy a kávé közé keverte e és úgy főzte át vagy csak a csészékbe tette, de nagyon finom volt.

2014. dec. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a kávé porba keverek vagy később teszek hozzá némi kakaóport. Nekem nagyon bejön úgy. A fahéjjal is próbálkoztam de az valahogy nem jött össze :)
2014. dec. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
van egy daralos automata kavefozonk, semmi praktika nincs benne. Feketen iszom.
2014. dec. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ex apósom itta nagyon finoman.

Kotyogóson lefőzött kávé, bele egy kis kanál cappucino por (vanilliás vagy mogyorós), egy kis kanál completta ízlés szerint cukor.

2014. dec. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!