Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Popcorn / pattogatott kukorica...

Popcorn / pattogatott kukorica tetejére szoktak szórni az utcai árusok (is) paprikás, sajtos, vajas porszerű anyagot. Hol lehet kapni ilyeneket? Nevük?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, valami sajtos ízesítésű sárgás-vöröses por-féle anyag volt. De lehet, hogy paprikás, vajas is van. Nagyon finom volt. Nem tudom mi pontosan a neve. Hol árulják ezeket?

Csak frissen igazán jó ez, előre csomagoltban soha nem olyan finom, hiába ízesítik azokat is. De amit otthon kell kipattogtatni és pl. sajtos, vajas, azokon se érződik annyira intenzíven ez az íz, amit hiányolok. Ez csak az utcai árusnál volt, aki frissen pattogtatta és megszórta ezzel a valamivel...


2010. febr. 3. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez engem is érdekelne, de gyanítom valami egészségtelen aromásított anyag, tele ízfokozóval, persze én is imádom. :(
2010. febr. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


valami ilyesmi lehet...

2010. febr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!