Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A mindmegette.hu-n feltöltötte...

A mindmegette.hu-n feltöltöttem már két receptet is, de sehol nincs. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Annyira idegesít, hogy beküldök tök jó receptet, ami még nem szerepelt az oldalon, és egyszerűen nincs sehol. Akkor a többi recept hogy kerül fel az oldalra?
2010. febr. 7. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mikor töltötted fel, de idöbe telik, mire átjut.
2010. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az elsőt még hónapokkal ezelőtt, a másodikat kb. egy hete.
2010. febr. 8. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezz rá ott, biztos van valahol egy email-cim.
2010. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na igen, ez meg a másik baj, hogy én semmi elérhetőséget nem találok. Azért az Axel Springer Kft-nek nem fogom ezt megírni, hiszen gondolom az összes lapjuknak külön megvannak a készítői, de ennek az oldalnak külön semmi elérhetősége nincs, csak lent az, hogy az Axel Springer Kft részét képezi.
2010. febr. 9. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!