Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen könnyű, de energiadús...

Milyen könnyű, de energiadús ételek vannak, motorversenyző vagyok és kéne az energia versenyre?

Figyelt kérdés
Valami könnyű, egyszerű ételre gondolok amit még akkor is betudok nyomni ha tele vagyok adrenalinnal izgalommal:)
2010. febr. 10. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
hát pl egy jó vaskos csokiszelet vagy egy tábla csoki.az más dolog hogy baromi káros de energiadús.
2010. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mazsola, banán, szőlőcukor, csokik.
2010. febr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kössz a választ látszik mennyire nem vagyok ebbe a témába otthon csoki.. az életbe nem jutott volna eszembe, de jó!
2010. febr. 10. 22:20
 4/8 anonim ***** válasza:
1 tubus sűrített tej (h szereted) :)
2010. febr. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

fúúúj sűrített tej áááá

kiskoromban sem szerettem


rakj a sisakodba szívószálat azt pedig a ruhád alatt a mellkasodra rögzített zacskóba tedd amiben energiaital van :)

mondjuk én azt sem szeretem...

még dobhatsz bele pár szem szőlőcukrot, hogy üssön , csak ki ne vonjanak doppingolásért! :)


sok sikert


ja, meg azt elfelejtettem egy katétert is vihetsz magaddal ezekután.. :)

2010. febr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem iszunk semmiféle energiaitalt, koffein tartalmú cuccost mer behugyozunk tőle XD
2010. febr. 11. 12:27
 7/8 anonim ***** válasza:

egy olyan agyonmézezett müzliszelet is jó

vagy tejkaramella

2010. febr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Rizses hús nagyon jó, főleg csirkehússal. Megvan a kellő fehérje és szénhidrát anyagod. Energiadús és tartós.
2013. aug. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!