Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » MCennedy juharszirup olyan...

Hypno kérdése:

MCennedy juharszirup olyan amilyennek lennie kell?

Figyelt kérdés

Vettem a Lidl-ben egy üveg juharszirupot, hogy megkóstoljam végre.

A kérdésem arra vonatkozik, hogy akinek van összehasonlítási alapja, árulja el, hogy ennek olyan íze van-e mint amilyennek egy jó juharszirupnak lennie kell, vagy nem. Ha nem, akor miben tér el a jótól.


Nem akarok senkit befolyásolni, ezért egyelőre nem írom le, hogy nekem milyen benyomásaim vannak.



2015. febr. 22. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Kanadából hazatért rokonom hozott nekem helyi juharszirupot, illetve a lidlest is vettem már. Nem érzek különbséget. Az eredeti is egyfajta cukorszirup ízű, tehát ne várj tőle csodát. Sok ilyen legendás dolog van. amiről sokat beszélnek, aztán ha megkóstolod, teljes csalódás. Például mogyoróvaj, sushi. Tehát bizonyos dolgok túl vannak misztifikálva.
2015. febr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem éreztem sok különbséget. Nem ízlett?
2015. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Leginkább olyan "egyszer meg lehet enni" kategória.

Sima jellegtelen cukorszirup, amiben valami odakozmált. Nem nagyon, csak éppenhogy, de azért érezhetően.


Ezért is voltam kíváncsi, hogy ez normális, vagy csak a "magyarnak ez is jó, mert nem tudja milyen az igazi". De ezek szerint ez ilyen és kész.

2015. febr. 22. 16:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A juharszirup eléggé túl van hypeolva. Amerikai palacsintához, meg bizonyos süteményekben finom, de nem nagy szám. Ettől függetlenül jó kipróbálni dolgokat, még akkor is ha nem ízlenek, mert most már legalább tudod, milyen :)
2015. febr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Azért vettem...mert amúgy aranyárban mérik.
2015. febr. 22. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!