Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Debrecenben valami viszonylag...

Debrecenben valami viszonylag olcsó hely?

Figyelt kérdés
Debrecenben kéne valami viszonylag olcsó teaház.. igy barátnőmmel beülni beszélgentni ilyen kis csöndes helyre gondoltam tudnátok ajánlani esetleg valamit?
2010. febr. 15. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Olcsót nem igazán legfeljebb jót.

Amennyire én tudom, megközelítőleg mindegyik hasonló árakkal dolgozik.

Talán a Debreceni Egyetem teniszpálya melletti söröző. Soha nem próbáltam ki, nem is nagyon szimpi a belső tér, de a forrócsikijuk állítólag jó és olcsó.

A Nagytemplom melletti Mozartban viszont aranylemezekkel díszített forrócsokit is lehet kapni.

A Battyányi utca teaháza hangulatosnak tűnik de soha se próbáltam. Régóta el szeretnék oda menni.

Aztán ott van a [link]

Rendszerint ide járok. Van egy kézzel hajtogatott teaviráguk is. Ha beleteszed a forróvízbe kinyílik.

A nagy Alexandra könyváruház emeletén is van egy forrócsokis. Van aki szereti, nekem nem jött be.

Az Apollo mozitól nem messze szintén van egy jó forrócsokizó. Mostanában a kiszolgálás nem olyan jó mint régebben, de azért nem rosz.

150 forintért nagyon jó melegszenvicset árúlnak. Egy halom finom olvasztott sajtal. Oh! :-)

Szóval ha szeretnél finomat és jó áron akkor a legjobb ha otthon elkészíted.


Remélem tudtam egy kicsit segíteni. Ha mást nem, hogy hova ne menjetek.

2010. febr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!