Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért zavarja az embereket ha...

Miért zavarja az embereket ha naponta járok bevásárolni?

Figyelt kérdés
Nincs kocsim, így nem tudok egyszerre nagybevásárlást csinálni és húzoskocsit sem szeretnék hazsnálni, így marad a szatyor, amit nem tudok nagyon telepakolni, mert fáj a derekam ha sokat cipelek egyszerre. Állandóan kapom a megjegyzéseket az unatkozó, utcán pletykáló emberektől.

#napi-bevásárlás
2015. márc. 20. 08:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Kit érdekelnek? Nekünk van autónk, mégis minden este megyünk vásárolni, még ha csak 3 zsömlét meg egy kakaóscsigát veszünk is.
2015. márc. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Kit érdekel? Max szólj vissza, hogy segítsenek cipekedni, és akkor mehetsz ritkábban is.
2015. márc. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Jó hír: engem nem zavar
2015. márc. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Unatkoznak, kell nekik valami elfoglaltság. Nem kell felvenni, amit mondanak, olyanok ezek, mint a öregasszonyok, azaz "térfigyelő kamerák".
2015. márc. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Mindenkinek más a vásárlási szokása, ne törődj velük, csináld úgy ahogy neked kényelmes!
2015. márc. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Téged miért zavar az, hogy másokat miért zavarja az?


Szóval, kérdésre kérdéssel nem igazán lehet válaszolni, most mégis tettem egy hasonló próbát, miért feszélyez téged az, hogy mások esetleg megjegyzést tesznek rá?

2015. márc. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Csak magadnak vásárolsz vagy az egész családnak? Mert mondjuk ha én egyedül élnék, akkor nem tudnék annyi cuccot venni, hogy mindennap kellene mennem, max. kétnaponta. Mert általában marad étel előző napról, nem eszek meg annyi kenyeret, tejet, hogy el is fogyjon. Ha meg van család, akkor közösen mennénk, és mindenki annyit cipelne, amennyit bír, szintén elég lenne 2-3 naponta. De azért eszembe sem jutna, hogy megszóljam, vagy zavarjon, ha valaki akár napi 3x is boltba jár. Mindenki úgy csinálja ahogy neki tetszik, ez egy edzés is lehet akár séta, ide-oda.
2015. márc. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon sok embert ismerek, aki így vásárol. Én is örülnék, ha minden nap el tudnék szaladni azért az 1-2 dologért, ami éppen kell, és nem hetente egyszer kéne 6 szatyornyi cuccot hazacipelni, meg listákat írogatni, nehogy valamit elfelejtsünk. Egyébként akik a te vásárlási szokásaiddal foglalkoznak, azoknak elég szegényes életük lehet.
2015. márc. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy nagyon sok a pénzed, így sosem fog elfogyni, ha nem vásárolsz elég sokat :-).
2015. márc. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

# 4/9


Jót nevettem, tényleg olyanok, mint a térfigyelő kamerák, egész nap lesik ki hova megy, mit csinál, hol járt, pedig nem öregasszonyok, hanem férfiak. :-)

2015. márc. 20. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!