Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Létezik még ilyen, hogy...

Létezik még ilyen, hogy valaki nem szeret enni?

Figyelt kérdés
Nem az hogy utálok enni, de nekem nem okoz örömet annyira mint egyeseknek. Az utóbbi fél évben nem is volt valami nagy étvágyam, és sokszor eszembe jut, hogy csak azért eszek hogy ne legyek éhes. Szeretem a finom kajákat, de ha lenne olyan opció hogy soha többet nem ehetsz, cserébe nem leszel éhes, simán bevállalnám. :D 20/F
2015. márc. 23. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, szükséges rossznak tartom az evést, élvezetet rengeteg más területen is lehet találni, nem kell az evés körül forognia az életnek.
2015. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagynéném a férjével azért szoktak menni all-inclusive szállodába évente egyszer, mert ingyen van a kaja pia, korlátlanul, és akkor ott esznek meg isznak.

Túl vannak becsülve szerintem a kulináris élvezetek.

2015. márc. 23. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:

én akiket ismerek mindenki szeret enni.

én csak édes dolgokat, sós kajákat csak muszájból eszek hogy ne legyek elhízott, és bevigyem a megfelelő tápanyagokat.

én ha tehetném akkor csak édességeket ennék, a leves és húsok nekem kényszerből mennek le

2015. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én sem szeretek enni, de nálam az az oka, hogy dagadt vagyok, és minden egyes alkalommal, amikor eszek (kérlek ne nézzetek hüyének) meg akarok halni. Emlékeztet arra, hogy milyen dagadt vagyok, és hogy így az emberek rám se akarnak nézni.
2015. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én imádok nagyokat enni,inni nem tudom miért van bennem , de egyszerűen imádom :D
2015. márc. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyénfüggő, nem kell azokat sem lenézni, akik szeretnek enni, meg azokat sem, akik nem.

Talán ez azzal is összefügg, mennyire kifinomult az érzékelésed ilyen téren. Van egy rokonom, aki imád enni, odavan érte. Olyan ízlelőbimbói vannak, hogy egy ételről, amit még sosem evett azelőtt, simán megmondja, miből készült, a fűszereket is pontosan eltalálja. Olyan árnyalatnyi különbségeket észrevesz az ételeken, amiket mások nem. Gondolom ezért is szeret annyira enni, hisz neki minden étel egy élmény.

Akinek minden étel egykutya, annak gondolom nem olyan nagy élvezet az egész.

2015. márc. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!