Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen íze van az étolajnak...

Milyen íze van az étolajnak magába? Nagyon szar?

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Van aki szereti én már a gondolatától is hányok, ha a számba kellene vennem.
2015. márc. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer valaki azt mondta a kistesómnak, hogy ha lenyel egy kis ételojalat, az segít majd a torokfájásán. Hát, azon nem segített, de kis híján elhányta magát, és azóta sem tud megenni semmit ami kicsit is olajosabb. Szóval szerintem ne próbáld ki. :D
2015. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kostold meg. semmi kulonos.
2015. márc. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eleg sz*r. Sokat ne igyal belole, mert finom kis epebajt szedhetsz ossze...
2015. márc. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

viccen kívül, étolaj-íze. ha napraforgóolaj, akkor értelemszerűen napraforgós íze van. amúgy, tömény olaj. eléggé vacak.

ráadásul tényleg van hánytató hatása, magában, ha sokat iszol belőle. inkább ne!

de attól még belenyalhatsz.

2015. márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Éppen ezért. Hányni akarok tőle.

Mégpedig azért, hogy ne kelljen mennem húsvétkor locsolkodni

2015. márc. 25. 14:37
 7/9 anonim ***** válasza:

a helyedben én nem tolnék ki saját magammal pluszban, nem okoznék magamnak rosszat, elég, hogy a többi ember nyaggat, az elég kitolás, nem?

ne hánytasd magad. egyszerűen ne menj locsolkodni. kész.

maradj az ágyban és aludj. ha faggatnak, akkor meg közölheted, hogy nem érzed magad jól. ennyi. semmi közük hozzá, hogy miért és mi a bajod.

vagy költözz be a vécébe délelőttre és közöld, hogy hasmenés. ahhoz sincs sok közük, nem nyitnak be, ugye.

2015. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem hánynék, egyszerűen nem mennék el, biztosan senki nem fog a hátára venni és erőszakkal elvinni, állj a sarkadra és mond, hogy nem!
2015. márc. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát a szüleimmel elég nehéz ilyen téren szót ejteni. Nem mintha olyan szigorúak lennének, de az ilyet nem támogatják, hogy nem megyek el legalább az osztálytársaimhoz. Szeintük egy rendes fiú mindig elmegy. Tehát ezt csak valami álcabetegséggel lehet kikerülni. És én annyira nem akarok menni, hogy..


13/F

2015. márc. 25. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!